Резултати за турнир Купа "Несебър" 2022г.

Състезател Отбор Риби Валидни Наказ. Тегло Точки Точки %
1 Анастас Бъчваров "МАРЛИН" 12 12 0 6470 15070 100.00%
2 Валентин Люцканов КПР "Черноморец" 13 12 0 6750 14250 94.56%
3 Веселин Томов СКПР "Несебър" 13 9 0 5600 12200 80.96%
4 Мартин Баръмов СКПР "Несебър" 12 11 0 3825 8725 57.90%
5 Янаки Янакиев СНЦ "Портус Кария" 9 8 0 3875 8675 57.56%
6 Антон Арабаджиев КПР "Черноморец" 10 10 0 3930 8430 55.94%
7 Пламен Арабаджиев КПР "Черноморец" 10 10 0 4035 8335 55.31%
8 Николай Танев КПР "Черноморец" 8 7 0 3610 7310 48.51%
9 Мирослав Илчев СКПР "Несебър" 6 6 0 2670 7270 48.24%
10 Сотир Наумов "МЕСЕМБРИЯ" 7 7 0 3140 6540 43.40%
11 Свилен Пенев КВС "Варна" 7 6 0 2770 5870 38.95%
12 Георги Минев СКПР "Несебър" 9 6 0 3080 5380 35.70%
13 Галин Павлов КВС "Варна" 4 4 0 2235 5035 33.41%
14 Димитър Катрафилов "МЕСЕМБРИЯ" 7 4 0 1790 4890 32.45%
15 Георги Гроздев КВС "Варна" 8 6 0 1960 4260 28.27%
16 Адриян Стоянов "МАРЛИН" 3 3 0 1935 4235 28.10%
17 Иван Доков "МЕСЕМБРИЯ" 5 3 0 1130 4130 27.41%
18 Ивайло Душев КВС "Варна" 7 5 0 1855 3855 25.58%
19 Мартин Димитров СПС "СВЕТИ НИКОЛА" 7 5 0 1845 3845 25.51%
20 Марио Христов КВС "Варна" 9 5 1 1810 3510 23.29%
21 Георги Радев КПСД 2 2 0 1680 3380 22.43%
22 Христо Илиев "МАРЛИН" 3 3 0 1590 3290 21.83%
23 Йордан Георгиев КМС "ВАТУС-ПРО" 3 3 0 1000 3200 21.23%
24 Момчил Стойчев КПСД 4 4 0 1365 3065 20.34%
25 Емил Христов КМС "ВАТУС-ПРО" 2 2 0 825 3025 20.07%
26 Димитър Дражев КПСД 5 4 0 1310 3010 19.97%
27 Петър Петров СНЦ "Портус Кария" 2 2 0 760 2660 17.65%
28 Мирослав Димитров "МЕСЕМБРИЯ" 5 3 0 1230 2630 17.45%
29 Костадин Фердинандов КПСД 3 3 0 1195 2595 17.22%
30 Петър Атанасов СКПР "Несебър" 2 1 0 825 1925 12.77%
31 Венцислав Георгиев СНЦ "Портус Кария" 4 2 0 795 1895 12.57%
32 Николай Николов КВС "Варна" 1 1 0 790 1890 12.54%
33 Александър Стоименов КВС "Варна" 2 2 0 785 1885 12.51%
34 Злати Димитров СНЦ "Портус Кария" 1 1 0 480 1280 8.49%
35 Георги Николов КМС "ВАТУС-ПРО" 1 1 0 380 1180 7.83%
36 Радослав Стайков КВС "Варна" 2 1 0 350 1150 7.63%
37 Стоян Сираков "МАРЛИН" 1 1 0 325 1125 7.47%
38 Диан Димитров КПСД 0 0 0 0 0 0.00%
Този състезател няма улов
38 Георги Илиев "МАРЛИН" 3 0 0 0 0 0.00%
точки риби тегло бонус точки категория
0 1 225
-
Втора: платерина, илария, лефер, паламуд, скорпид и всички други позволени извън останалите групи
0 1 225
-
Втора: платерина, илария, лефер, паламуд, скорпид и всички други позволени извън останалите групи
0 1 225
-
Втора: платерина, илария, лефер, паламуд, скорпид и всички други позволени извън останалите групи
38 Димитър Михайлов "МАРЛИН" 0 0 0 0 0 0.00%
Този състезател няма улов
38 Стефан Лефеджиев КВС "Варна" 0 0 0 0 0 0.00%
Този състезател няма улов
38 Мартин Стаматов КВС "Варна" 0 0 0 0 0 0.00%
Този състезател няма улов
38 Тодор Желязков КПР "Черноморец" 1 0 0 0 0 0.00%
точки риби тегло бонус точки категория
0 1 225
-
Втора: платерина, илария, лефер, паламуд, скорпид и всички други позволени извън останалите групи
38 Иван Богданов СКПР "Несебър" 0 0 0 0 0 0.00%
Този състезател няма улов
38 Иван Кулев "МЕСЕМБРИЯ" 1 0 0 0 0 0.00%
точки риби тегло бонус точки категория
0 1 225
-
Втора: платерина, илария, лефер, паламуд, скорпид и всички други позволени извън останалите групи
45 състезатели.

Най-голяма риба

Валентин Люцканов от клуб КПР "Черноморец" - 1270 грама, Врана

Неофициална отборна ранглиста

Включва резултати от индивидуалната ранглиста като се взимат само първите 4 човека от всеки отбор по класирането им.
Отбор/Състезател Точки %
1 КПР "Черноморец" 254.32%
2 Валентин Люцканов 94.56%
6 Антон Арабаджиев 55.94%
7 Пламен Арабаджиев 55.31%
8 Николай Танев 48.51%
2 СКПР "Несебър" 222.8%
3 Веселин Томов 80.96%
4 Мартин Баръмов 57.90%
9 Мирослав Илчев 48.24%
12 Георги Минев 35.70%
3 "МАРЛИН" 157.4%
1 Анастас Бъчваров 100.00%
16 Адриян Стоянов 28.10%
22 Христо Илиев 21.83%
37 Стоян Сираков 7.47%
4 КВС "Варна" 126.21%
11 Свилен Пенев 38.95%
13 Галин Павлов 33.41%
15 Георги Гроздев 28.27%
18 Ивайло Душев 25.58%
5 "МЕСЕМБРИЯ" 120.71%
10 Сотир Наумов 43.40%
14 Димитър Катрафилов 32.45%
17 Иван Доков 27.41%
28 Мирослав Димитров 17.45%
6 СНЦ "Портус Кария" 96.27%
5 Янаки Янакиев 57.56%
27 Петър Петров 17.65%
31 Венцислав Георгиев 12.57%
34 Злати Димитров 8.49%
7 КПСД 79.96%
21 Георги Радев 22.43%
24 Момчил Стойчев 20.34%
26 Димитър Дражев 19.97%
29 Костадин Фердинандов 17.22%
8 КМС "ВАТУС-ПРО" 49.13%
23 Йордан Георгиев 21.23%
25 Емил Христов 20.07%
35 Георги Николов 7.83%
9 СПС "СВЕТИ НИКОЛА" 25.51%
19 Мартин Димитров 25.51%
9 отбора.

Данни за състезателният ден

Главен съдия - Ивайло Иванов
Делегиран комисар - Марио Христов